חוגי בית לקהל הדתי

חוגי חזון הם חוגי בית של המגזר הדתי המתכנסים, בדרך כלל, אחת למספר שבועות במוצאי שבת לערב של חברותא, ארוחה קלה ותוכנית אומנותית הכוללת הרצאה, מופע או פעילות מגבשת אחרת. רוב חוגי החזון מאופיינים בקבוצת חברים ותיקה, מגובשת ומעורבת (נשים וגברים) המונה בין 10 ל-20 זוגות המתכנסים באחד מהבתים הפרטיים של חברי הקבוצה. 

כמרצה בעלת ניסיון רב במכללות מורים דתיים, מדרשות וחוגי חזון, אני מבינה את הייחודיות שלכם כקהל דתי ואת הרצון לחתום את השבוע בערב שיאיר את תחילתו של השבוע וישאיר טעם טוב.

הרצאותיי עוסקות במגוון תחומים הנוגעים בחיינו: הבחירות הפוליטיות שלנו והפוליטיקאים המייצגים אותנו, מקומה של התקשורת בגיבוש דעתנו, הקשר בין ריח לצרכנות חכמה, חיי חברה ומשפחה, נימוסי אורחים ומארחים, תדמית בראי ההיסטוריה ועוד ועוד. 

אשמח לנהל שיחת הכרות עם המארחת ולשמוע ממנה מה הם תחומיי העניין של הקבוצה שלכם. באופן זה, אוכל להמליץ על ההרצאה המתאימה והמוצלחת ביותר לנוכחים בחוג הבית הקרוב.

צרו עמי קשר ואמליץ לכם על ההרצאה המיטבית עבור קבוצתכם.

" מיכל מרצה, שתענוג לשמוע אותה. היא מקסימה, נעימת הליכות, רהוטה ובעלת השכלה רחבה, כשכל התכונות האלה באות לידי ביטוי בהרצאותיה. ההרצאות בנויות ומועברות בצורה מקצועית ביותר ומרתקות את קהל השומעים, שמייד בתום ההרצאה מתעניין באפשרות להזמינה להרצאה נוספת ממגוון הנושאים שהיא מעבירה."

שרה נוסבוים
רכזת חוג 'לא טוב היות האדם לבדו' אמונה וחוג חזון פתח תקווה

צרו קשר לפרטים נוספים והזמנות:

בין הרצאותיי לחוגי בית:

מוונוס של בוטיצ'לי ועד אליזבט טיילור – על תדמית בראי התרבות.

מי משדרת צניעות, וונוס של בוטיצ'לי, או וונוס של טיציאן? מה ניתן ללמוד משפת הגוף של הזמרת בציורו של אדגר דגה? מה ההבדל בין מרלון ברנדו לאליזבט טיילור ומה הקשר שלהם ל'חלף עם הרוח'?

תדמית ופוליטיקה או מה הקשר בין פוליטיקאי לפחית קולה?

מי שולט במדינה, הפוליטיקאים או התקשורת? איך פוליטיקאים מייצרים תדמית? למה אהוד ברק השתתף בארץ נהדרת? מי ניצח בעימות הטלוויזיוני בשנת 1996, בנימין נתניהו או שמעון פרס?

האישה שלצידו

מה תפקיד הרעיה בפוליטיקה? כיצד התקשורת מעצבת את תדמיתה?  איזוהי האישה האידיאלית – המעורבת, המתערבת או הנחבאת אל הכלים?

התקשורת כיוצרת תדמית – הון , שלטון, בידור וריאליטי

מי המשפחות המניעות את גלגליי התקשורת? מהי נוסחת הרייטינג? מה לנו ולחדרי אולפן מפוארים, מוזיקה ואפקטים? מהי התדמית הראויה לשדרן הטלוויזיה?

שאלות ותשובות

סדנאות מועברות בד"כ לקבוצות של עד 15 אנשים וכוללת סימולציות, הדגמות ובהתאם לצורך גם צילום בווידיאו (לטובת הדמיה). ההרצאות מתאימות לכל גודל של קהל, מועברות בצורה חוויתית ומכוונות להעברת ידע לקהל.

בוודאי. ניתן לשלב בין כל הנושאים בהם מתמחה מיכל ובהתאם לצורך שעולה – תקשורת בינאישית, פרזנטציה ועמידה מול קהל, הבנייה ומיקוד מסר, נטוורקינג ומינגלינג והצגה עצמית.

עוד לפני פגישת הייעוץ, נערכת שיחה טלפונית מקדימה בה נעשה תאום ציפיות ומיכל לסר מבינה מה הצורך של הלקוח – עבודה על שפת גוף, שימוש נכון בקול, פחד במה, הבנייה ומיקוד המסר או הצגה עצמית. כפועל יוצא לכך, יינתנו משימות לביצוע עוד בטרם הפגישה ועל מנת שזו תהיה כמה שיותר אפקטיבית ועניינית. הפגישה נמשכת שעתיים, כוללת צילום ווידיאו (לטובת הדמיה) ובסיומה מחליטים במשותף האם ובכמה פגישות נוספות יש צורך. תוך כדי התהליך ולאורך כל אורכו מיכל זמינה לשאלות, לעזרה ולהתייעצות לגבי המצגת, הבניית המסר וההגשה.

צרו קשר לפרטים נוספים והזמנות:

michal@lesser.co.il  |  0544-746314