הרצאות לנשים

אם הגעתן אל הדף הזה, קרוב לוודאי שאתן מחפשות הרצאה ייחודית וספציפית שתדבר לקהל נשי. כמרצה לקבוצות נשים בחברות וארגונים, עמותות, מועדונים קבועים וחוגי בית לנשים, אני יכולה להבין את הצורך והרצון להיות מדויקות בבחירת תחום העניין ולא פחות חשוב, המרצה.

ההרצאות דינאמיות וכוללות חווייה והתנסות אישית. מתאימות להתכנסויות קבועות, לחוגי בית לנשים ולאירועים כדוגמת יום האישה ויום האישה הבינלאומי.

צרו עימי קשר ואמליץ על ההרצאה המתאימה לכן!

"למיכל לסר היקרה! לעונג לנו להודות לך על הרצאתך האינטלגנטית והמבושמת. ההרצאה הייתה בנויה לתפארת. נהננו מכל רגע, נשמח על שיתוף הפעולה גם בעתיד."

ניצה סובוביץ, יו"ר ויצו נווה שאנן

"מיכל, זו ההזדמנות להודות לך על הרצאה מאלפת, מרתקת (אף אחת לא קמה ממקומה…) וכל כך מעניינת. הדרך בה בנית את המצגת ויותר מכך נועם הליכותיך וצליל קולך המרתק. היה לנו נהדר ! תודה. תודה. תודה ובתקווה להיפגש שוב."

קלרה קיכל, יו"ר האגודה הישראלית למעשה טלאים

צרו קשר לפרטים נוספים והזמנות:

מבין מגוון הרצאותיי, ייעדתי מספר הרצאות לקהל הנשי:

מוונוס של בוטיצ'לי ועד אליזבט טיילור – על תדמית בראי התרבות.

מי משדרת צניעות, וונוס של בוטיצ'לי, או וונוס של טיציאן? מה ניתן ללמוד משפת הגוף של הזמרת בציורו של אדגר דגה? מה ההבדל בין מרלון ברנדו לאליזבט טיילור ומה הקשר שלהם ל'חלף עם הרוח'?

בושם, ניחוחות ותדמית

מדוע קליאופטרה הקפידה תמיד להתבשם? מה עשה לואי ה – 14, כדי לפתור את בעיות הגברא שלו? על איזה חוש מפצה אל פצ'ינו ב'ניחוח אישה'?

האישה שלצידו

מה תפקיד הרעיה בפוליטיקה? כיצד התקשורת מעצבת את תדמיתה?  איזוהי האישה האידיאלית – המעורבת, המתערבת או הנחבאת אל הכלים?

מותגים ופרסומים – מה מוכרים לנו?

מה ההבדל בין מוצר למותג? כיצד חוויית קניה יכולה להשפיע עלינו באופן לא מודע? למה אנחנו מתכוונים כשאנחנו אומרים פריג'ידר? ומה אנו קונים בעצם – תועלות, ערכים, נוסטלגיה או רגשות אשמה?

פרנק סינטרה: עולם עליון, עולם תחתון

מה המשותף למיה פארו, אווה גרדנר, לורן באקול ומרלן דיטריך? על מה נהג פרנק סינטרה 'לבזבז' את כספו? ומה היה סוד הקסם שגרם לכל כך הרבה נשים להתעלף?

שאלות ותשובות

סדנאות מועברות בד"כ לקבוצות של עד 15 אנשים וכוללת סימולציות, הדגמות ובהתאם לצורך גם צילום בווידיאו (לטובת הדמיה). ההרצאות מתאימות לכל גודל של קהל, מועברות בצורה חוויתית ומכוונות להעברת ידע לקהל.

בוודאי. ניתן לשלב בין כל הנושאים בהם מתמחה מיכל ובהתאם לצורך שעולה – תקשורת בינאישית, פרזנטציה ועמידה מול קהל, הבנייה ומיקוד מסר, נטוורקינג ומינגלינג והצגה עצמית.

עוד לפני פגישת הייעוץ, נערכת שיחה טלפונית מקדימה בה נעשה תאום ציפיות ומיכל לסר מבינה מה הצורך של הלקוח – עבודה על שפת גוף, שימוש נכון בקול, פחד במה, הבנייה ומיקוד המסר או הצגה עצמית. כפועל יוצא לכך, יינתנו משימות לביצוע עוד בטרם הפגישה ועל מנת שזו תהיה כמה שיותר אפקטיבית ועניינית. הפגישה נמשכת שעתיים, כוללת צילום ווידיאו (לטובת הדמיה) ובסיומה מחליטים במשותף האם ובכמה פגישות נוספות יש צורך. תוך כדי התהליך ולאורך כל אורכו מיכל זמינה לשאלות, לעזרה ולהתייעצות לגבי המצגת, הבניית המסר וההגשה.

צרו קשר לפרטים נוספים והזמנות:

michal@lesser.co.il  |  0544-746314