חברות וארגונים

פעילויות תוכן וסדנאות לערבי צוות ואירועי חברה

כמנהלת משאבי אנוש וכרכזת הדרכה את מנסה לעשות את המיטב עבור העובדים שלך. את דואגת שהעובדים שלך יהנו, לצד העבודה השוטפת, גם מפעילויות תוכן וסדנאות וגם מפעילויות הפגתיות – ערבי צוות, ערבי גיבוש ואירועי חברה שיוציאו את העובדים שלך מסדר היום שלהם, ירעננו אותם וישפרו את הביצועים שלהם. האתגר הוא למצוא את אותן הפעילויות שיהיו באמת רלוונטיות למגוון רחב של אנשים, דרגים ותפקידים ויהיו חוויתיות ומועילות.

אני שמחה להמליץ לך על פעילויות תוכן, הרצאות וסדנאות, המועברות בהצלחה לחברות וארגונים ברחבי הארץ ובינהן – אינטל, טאבולה, מיט"ב דש, רשות האוכלוסין וההגירה ועוד. 

ההרצאות והסדנאות מתאימות לכנסים, ימי עיון, ערבי צוות וגיבוש ואירועי מפתח לאורך השנה כמו יום המשפחה, יום האישה ועוד.

אשמח לשוחח איתך ולהמליץ על הפעילות המתאימה ביותר לחברה שלך. קיימת אפשרות ליצור פעילויות מותאמות אישית ולשלב בין תכני הסדנאות בהתאם לצורך.

צרו קשר לפרטים נוספים והזמנות:

שאלות ותשובות

סדנאות מועברות בד"כ לקבוצות של עד 15 אנשים וכוללת סימולציות, הדגמות ובהתאם לצורך גם צילום בווידיאו (לטובת הדמיה). ההרצאות מתאימות לכל גודל של קהל, מועברות בצורה חוויתית ומכוונות להעברת ידע לקהל.

בוודאי. ניתן לשלב בין כל הנושאים בהם מתמחה מיכל ובהתאם לצורך שעולה – תקשורת בינאישית, פרזנטציה ועמידה מול קהל, הבנייה ומיקוד מסר, נטוורקינג ומינגלינג והצגה עצמית.

עוד לפני פגישת הייעוץ, נערכת שיחה טלפונית מקדימה בה נעשה תאום ציפיות ומיכל לסר מבינה מה הצורך של הלקוח – עבודה על שפת גוף, שימוש נכון בקול, פחד במה, הבנייה ומיקוד המסר או הצגה עצמית. כפועל יוצא לכך, יינתנו משימות לביצוע עוד בטרם הפגישה ועל מנת שזו תהיה כמה שיותר אפקטיבית ועניינית. הפגישה נמשכת שעתיים, כוללת צילום ווידיאו (לטובת הדמיה) ובסיומה מחליטים במשותף האם ובכמה פגישות נוספות יש צורך. תוך כדי התהליך ולאורך כל אורכו מיכל זמינה לשאלות, לעזרה ולהתייעצות לגבי המצגת, הבניית המסר וההגשה.

"מיכל העבירה הכנה לעובדים ומנהלים מהמחלקה שלנו באינטל בנושא עמידה מול קהל והעברת מצגת ממוקדת בסגנון TED. מעבר למקצועיות וליכולות הגבוהות של מיכל, היא תפקדה כמנחה מסורה, השקיעה בלומדים מכל הלב, דאגה לכך שיבצעו תהליך שלם של למידה בזמן קצר ובאופן איכותי ככל הניתן.
אין ספק שלהשקעה ויכולת ההנחיה של מיכל, הייתה השפעה רבה על התוצרים של העובדים, שהציגו הרצאות ברמה גבוהה."

תודה רבה מכל מחלקת WIGIg באינטל

צרו קשר לפרטים נוספים והזמנות:

michal@lesser.co.il  |  0544-746314