מותגים ופרסומות

מה מוכרים לנו?

מה ההבדל בין מוצרים למותגים? כיצד חוויית קנייה יכולה להשפיע עלינו באופן לא מודע? מה למותגים ולזהות חברתית? למה אנו מתכוונים כשאנחנו אומרים פריג'ידר? איך נשווק שמפו לאישה אסיאתית לעומת אישה ישראלית? ומה אנו קונים בעצם – תועלות, ערכים, נוסטלגיה או אולי רגשות אשמה? בנושאים המסקרנים הללו וברבים אחרים נדון בהרצאה שתעסוק 'במאחורי הקלעים' של עולם הפרסום, בכוונת המפרסמים ובאופן שהם מנתבים את הרגלי הצריכה שלנו. ההרצאה מלווה בתמונות, צילומים וקטעי פרסומות.

בין שאר התכנים המועברים בהרצאה:

  • חשיבות המיתוג בעולם גלובאלי ורווי מוצרים
  • כיצד יוצרים תדמית למוצרים 
  • אישיות למוצר
  • מה מוכרים לנו? רגשות, יכולות וסטטוס כלכלי
  • כיצד צרכנים בוחרים – משיקול כלכלי לשיפור מצב הרוח

צרו קשר לפרטים נוספים והזמנות:

michal@lesser.co.il   |  0544-746314

שאלות ותשובות

סדנאות מועברות בד"כ לקבוצות של עד 15 אנשים וכוללת סימולציות, הדגמות ובהתאם לצורך גם צילום בווידיאו (לטובת הדמיה). ההרצאות מתאימות לכל גודל של קהל, מועברות בצורה חוויתית ומכוונות להעברת ידע לקהל.

בוודאי. ניתן לשלב בין כל הנושאים בהם מתמחה מיכל ובהתאם לצורך שעולה – תקשורת בינאישית, פרזנטציה ועמידה מול קהל, הבנייה ומיקוד מסר, נטוורקינג ומינגלינג והצגה עצמית.

עוד לפני פגישת הייעוץ, נערכת שיחה טלפונית מקדימה בה נעשה תאום ציפיות ומיכל לסר מבינה מה הצורך של הלקוח – עבודה על שפת גוף, שימוש נכון בקול, פחד במה, הבנייה ומיקוד המסר או הצגה עצמית. כפועל יוצא לכך, יינתנו משימות לביצוע עוד בטרם הפגישה ועל מנת שזו תהיה כמה שיותר אפקטיבית ועניינית. הפגישה נמשכת שעתיים, כוללת צילום ווידיאו (לטובת הדמיה) ובסיומה מחליטים במשותף האם ובכמה פגישות נוספות יש צורך. תוך כדי התהליך ולאורך כל אורכו מיכל זמינה לשאלות, לעזרה ולהתייעצות לגבי המצגת, הבניית המסר וההגשה.

יצאתי כעת מהרצאה של מיכל בננוצ'קה, על פרזנטציה ועמידה בפני קהל, בנוסף למפגש אישי ראשון ובהחלט לא אחרון שלי איתה, על הרצאה שאני מפתחת. כמות הידע הייתה מבורכת, יצאתי עם הרבה מאוד כלים מעשיים, ליישום גם ברמת התוכן וגם ברמת ההגשה. הייתי משוכנעת שבגלל שאני מגיעה עם הרבה ניסיון על במה בתחום התיאטרון, לא יהיה הרבה שתוכל לחדש שלי, יצאתי מהמפגש נפעמת, ומחכה כבר ליישום של הכל בהרצאת “מראות” הקרובה. ללא ספק מתכוונת להמשיך ללמוד ולהתמקצע ממנה ולקבל השראה מהתשוקה, המקצועיות הבלתי מתפשרת, וההומור בו הכל מתובל. עונג צרוף.

אפרת דורון

צרו קשר לפרטים נוספים והזמנות:

michal@lesser.co.il  |  0544-746314