אודות

שמי מיכל לסר ואני מומחית ויועצת להופעה פומבית ועמידה מול קהל. אני מרצה על תדמית, מיתוג, שפת גוף ותקשורת. מתוך שילוב עולמות התוכן שלי היום ובעבר – כזמרת ג'אז, מנהלת מחלקת הדרכה במוזיאון ומנחה לפרזנטציה, שמתי לעצמי למטרה להנחות אחרים לעמוד בעצמם מול קהל ולהעביר בהנאה וביעילות תוכן לאחרים.

כולנו (כמעט) מכירים את תחושת אי הנוחות המגיעה רגע לפני שאנחנו עומדים מול קהל.

בכל אחד ואחת מאיתנו קיים הצורך להיות "נראים" – כשאנו מעבירים מידע, מציגים את עצמנו, מבצעים מינגלינג ועומדים מול קהל. עבור רובנו, אין מדובר במשימה פשוטה, וכל עמידה מול קהל – בהרצאה, בפרזנטציה או בפגישה אחד על אחד, מלווה במתח וחשש, או בספקות לגבי איכות הביצועים וההגשה.

החדשות הטובות הן שאפשר לשדרג ולשפר מיומנויות של עמידה מול קהל ותקשורת בינאישית, בכל גיל ושלב בחיים.

הסדנאות והייעוצים האישיים שאני מנחה נותנים מענה הוליסטי לסוגיית הפרזנטציה – מהרצאה או פרזנטציה עסקית, אל הצגה עצמית וניהול שיחה עם לקוח או קולגה.
הסדנאות והייעוצים עוסקים בפרזנטציה על כל היבטיה. צעד אחר צעד, החל מבניית התוכן ועד להגשתו בפועל. תוך התייחסות לפרטים הקטנים ביותר (איך לנוע מול קהל, הימנעות מדיבור מונוטוני, קשר עין, שימוש נכון בידיים ועוד).

הסדנאות שלי, כמו גם הסימולציות והתרגולים שנעשים במסגרתן, מותאמות לקהל היעד, לאופי החברה, לתפקיד/לדרג הרלוונטי, ולצורך הנקודתי שעולה – לדוג': סדנת 'פרזנטציה למורים', סדנת 'ליטיגציה ופרזנטציה' לעורכי דין, סדנת 'הצגה עצמית' לאילו שלוקחים חלק בקבוצות נטוורקינג ועוד.
הייעוץ האישי נותן מענה בתפירה אישית לצורך ספציפי שעולה – שפת גוף, קול, מיקוד המסר ועוד, וכולל גם צילום ווידיאו שנותן הדמיה מדויקת לאיך אנחנו נראים לאילו שצופים בנו מן הצד.

ההרצאות שאני מעבירה בוחנות כיצד דימוי עובר כחוט השני בעולמות תוכן הרלוונטיים לחיינו: החל מעולם האמנות והשיווק, ועד לתרבות הפנאי, הסוציולוגיה והפוליטיקה (לדוגמא: 'תדמית ופוליטיקה או מה הקשר בין פוליטיקאי לפחית קולה'). הרצאותיי מועברות כמופעי במה חווייתיים, המשלבים קטעי סרטים, אודיו, תמונות וצילומים.
ההרצאות בנויות באופן מודולורי, כך שכל אחת עומדת בפני עצמה ויכולה להיות מועברת במסגרת אירועים והתכנסויות חד פעמיות, או לחילופין להשתלב עם ההרצאות האחרות כמיני סדרה או כסדרה מלאה.

הניסיון שלי

כאחת שעוסקת בתחום ההדרכה כבר למעלה מ-15 שנה, אני בעלת ניסיון עשיר בפיתוח והעברת הרצאות וסדנאות. מנחה קורסים של מנהיגות נשית, מדריכה יזמים (באקסלרטורים) ומכשירה עורכי דין, רואי חשבון, אנשי עסקים, מורים ומרצים לעמידה מול קהל, בניית פרזנטציה והתמודדות עם פחד במה.

בוגרת בהצטיינות יתרה חינוך ואמנויות (BA) ומוסמכת מנהל עסקים (MBA) מטעם אוניברסיטת בן גוריון.

בין לקוחותיי מהמגזר הפרטי והעסקי נמנות חברות הייטק, חברות מסחריות, קתדראות ואוניברסיטאות, חוגי חזון וחוגי בית, אוניברסיטאות וגופי ממשל. ביניהם – taboola , Intel, רשות האוכלסין וההגירה, אונ' בר אילן. מיטב ד"ש, בעלי עסקים ומרצים.

צרו עימי קשר ואמליץ לכם על הפעילות המתאימה לכם!

"יצאתי כעת מהרצאה של מיכל בננוצ'קה, על פרזנטציה ועמידה בפני קהל, בנוסף למפגש אישי ראשון ובהחלט לא אחרון שלי איתה, על הרצאה שאני מפתחת. כמות הידע הייתה מבורכת, יצאתי עם הרבה מאוד כלים מעשיים, ליישום גם ברמת התוכן וגם ברמת ההגשה. הייתי משוכנעת שבגלל שאני מגיעה עם הרבה ניסיון על במה בתחום התיאטרון, לא יהיה הרבה שתוכל לחדש שלי, יצאתי מהמפגש נפעמת, ומחכה כבר ליישום של הכל בהרצאת “מראות” הקרובה. ללא ספק מתכוונת להמשיך ללמוד ולהתמקצע ממנה ולקבל השראה מהתשוקה, המקצועיות הבלתי מתפשרת, וההומור בו הכל מתובל. עונג צרוף."

אפרת דורון

צרו קשר לפרטים נוספים והזמנות:

michal@lesser.co.il  |  0544-746314