עמידה מול קהל

כל אחד יכול לרכוש מיומנויות תקשורת ופרזנטציה

כיועצת להופעה פומבית אני מנחה אנשי שיווק ומכירות, מנהלים בכירים, אנשי מוצר ופיתוח, רואי חשבון, עורכי דין, סטארטאפיסטים, סטודנטים ומרצים באקדמיה ובמגזר העסקי, וכל מי שיש לו מודעות, עניין ורצון לשדרג את כישוריו להופיע בפני אנשים ולדבר אל קהל.

כמי שמגיעה מעולם הבמה וההופעה המקצועית מול קהל, אני רוצה להפריך את הטעות הנפוצה שהופעה פומבית באה לידי ביטוי רק בסיטואציות מעולם העבודה. הופעה פומבית מתרחשת בלא מעט רגעים בחיינו, החל ממפגש במעלית עם שכן או קולגה, שיחת חולין במטבחון בעבודה או סביב שולחן האוכל, ועד לרגעים רשמיים יותר – העברת מצגת משכנעת ללקוחות, מתן הרצאת העשרה, העברת פרקטיקום/סדנה יישומית לסטודנטים, שיווק שירותים ומוצרי תוכן, הצגת מוצר בכנס טכנולוגי ועוד.

אם גם אתם מבינים שלא מספיק לדעת את התוכן, ושחשוב גם להעביר אותו נכון ובצורה משכנעת לקהל המאזינים, אני מזמינה אתכם לצור איתי קשר.

בין הנושאים עליהם נעבוד במסגרת ההדרכה:

  • הערכות לקראת הופעה פומבית
  • בנייה והבנייה נכונה של מצגת
  • בניית והבנייה נכונה של מסר
  • התמודדות עם 'פחד קהל'
  • העברת "פיטצ'ים" (נאום מעלית)
  • שפת גוף אפקטיבית
  • הפקת קול נכונה
  • טקטיקות שכנוע
  • ההדרכה כוללת סימולציות, תרגול מעשי, צילום בוידאו ומשוב.

צרו קשר לפרטים נוספים והזמנות:

michal@lesser.co.il   |  0544-746314

שאלות ותשובות

סדנאות מועברות בד"כ לקבוצות של עד 15 אנשים וכוללת סימולציות, הדגמות ובהתאם לצורך גם צילום בווידיאו (לטובת הדמיה). ההרצאות מתאימות לכל גודל של קהל, מועברות בצורה חוויתית ומכוונות להעברת ידע לקהל.

בוודאי. ניתן לשלב בין כל הנושאים בהם מתמחה מיכל ובהתאם לצורך שעולה – תקשורת בינאישית, פרזנטציה ועמידה מול קהל, הבנייה ומיקוד מסר, נטוורקינג ומינגלינג והצגה עצמית.

עוד לפני פגישת הייעוץ, נערכת שיחה טלפונית מקדימה בה נעשה תאום ציפיות ומיכל לסר מבינה מה הצורך של הלקוח – עבודה על שפת גוף, שימוש נכון בקול, פחד במה, הבנייה ומיקוד המסר או הצגה עצמית. כפועל יוצא לכך, יינתנו משימות לביצוע עוד בטרם הפגישה ועל מנת שזו תהיה כמה שיותר אפקטיבית ועניינית. הפגישה נמשכת שעתיים, כוללת צילום ווידיאו (לטובת הדמיה) ובסיומה מחליטים במשותף האם ובכמה פגישות נוספות יש צורך. תוך כדי התהליך ולאורך כל אורכו מיכל זמינה לשאלות, לעזרה ולהתייעצות לגבי המצגת, הבניית המסר וההגשה.

מטרת המסע האישי שלי הוא מימוש הפוטנציאלי שבי. שבתוכי.בכל יום אני מוצא עוד ועוד כלים מסביבי ומחוצה לי…ויום אחד…ללא ציפיות גדולות אך עם סקרנות בריאה, השתתפתי בסדנא קצרה של מיכל לסר.

התבוננתי בה בפליאה, וספגתי את הידע הדידקטי שהעבירה עם הומור וחן של רקדנית ווירטואוזיות קולית של זמרת ג'אז. תוך כדי כך, חשתי איך תדרים רדומים מתעוררים וצפים מרמת התת מודע לאיזור המודעות. באותה סדנא אמרתי לעצמי הרבה פעמים: וואו! (בשקט לעצמי כמובן) אההה!

מיכל פתחה בפני צוהר לתהליך פנימי שמלווה אותי בכל יום. מודעות לשפת הגוף, לטון הדיבור, ניגון הדיבור ואפילו תכנון הדיבור. מיכל הראתה לי את הדרך להשתמש בכלים הפנימיים שלי, שעוזרים לי ומלווים אותי מדי יום בהמשך המסע שלי..

תודה גדולה לך מיכל!

בידידות, תמיר

צרו קשר לפרטים נוספים והזמנות:

michal@lesser.co.il  |  0544-746314