בושם, ניחוחות ותדמית

על כוחו של הריח ככלי לעיצוב תדמית וליצירת קשרים חברתיים

בהרצאה "בושם, ניחוחות ותדמית" נעסוק בהשפעה הבלתי אמצעית של ריחות על חיינו ותפיסת המציאות שלנו: מהסובבים אותנו, ועד לתדמיתם של מוצרים. נסקור את ההיסטוריה של רקיחת הבשמים ונדגים כיצד ניתן להשתמש בכוחו של הריח ככלי לעיצוב תדמית, טיפוח אישי וליצירת קשרים חברתיים ועסקיים.

בין שאר התכנים המועברים בהרצאה:

  • הריח ככלי עסקי שיווקי
  • סיפורו של הבושם – מקליאופטרה לקוקו שאנל ועד לעידן המודרני
  • הבדלים בתפיסת הריח בין נשים לגברים.
  • הבושם ודרכי שיווקו בעולם הפרסום.
  • השפעת הריח על מפגשים בין אישיים וסביבת העבודה
  • מינוף אישי באמצעות הריח: עצות וטיפים לבישום תואם עונה, גיל וסיטואציה

ההרצאה מלווה במצגת, תמונות, סרטונים, טיפים והתנסות אישית.

צרו קשר לפרטים נוספים והזמנות:

michal@lesser.co.il   |  0544-746314

שאלות ותשובות

סדנאות מועברות בד"כ לקבוצות של עד 15 אנשים וכוללת סימולציות, הדגמות ובהתאם לצורך גם צילום בווידיאו (לטובת הדמיה). ההרצאות מתאימות לכל גודל של קהל, מועברות בצורה חוויתית ומכוונות להעברת ידע לקהל.

בוודאי. ניתן לשלב בין כל הנושאים בהם מתמחה מיכל ובהתאם לצורך שעולה – תקשורת בינאישית, פרזנטציה ועמידה מול קהל, הבנייה ומיקוד מסר, נטוורקינג ומינגלינג והצגה עצמית.

עוד לפני פגישת הייעוץ, נערכת שיחה טלפונית מקדימה בה נעשה תאום ציפיות ומיכל לסר מבינה מה הצורך של הלקוח – עבודה על שפת גוף, שימוש נכון בקול, פחד במה, הבנייה ומיקוד המסר או הצגה עצמית. כפועל יוצא לכך, יינתנו משימות לביצוע עוד בטרם הפגישה ועל מנת שזו תהיה כמה שיותר אפקטיבית ועניינית. הפגישה נמשכת שעתיים, כוללת צילום ווידיאו (לטובת הדמיה) ובסיומה מחליטים במשותף האם ובכמה פגישות נוספות יש צורך. תוך כדי התהליך ולאורך כל אורכו מיכל זמינה לשאלות, לעזרה ולהתייעצות לגבי המצגת, הבניית המסר וההגשה.

יום שני, תחילת החורף, מסעדת ננוצ'קה בתל אביב, כבר התחלה טובה. המשך הערב היה אפילו יותר טוב. זה לא סיפור על דייט מוצלח (נשוי, זה עדין נקרא דייט עם יוצאים עם אישתך?) או ערב עם חברים מהצבא/לימודים/חברי ילדות, אלא סיפור על ההרצאה המאוד מעניינת של מיכל לסר על "הופעה פומבית". הרצאה כזאת מדויקת מלאה בהרבה טיפים על איך להופיע בפני קהל ואיך להתכונן להופעה פומבית, לא שמעתי הרבה זמן.
אני מאוד ממליץ לעקוב אחרי מיכל ופעולתיה, ולחפש אחרי הפעם הבאה שהיא מופיעה באחת מן פלטפורות ההרצאות הקיימות. אני בטוח שתהנו ואף תחכימו.

זיו פרי

צרו קשר לפרטים נוספים והזמנות:

michal@lesser.co.il  |  0544-746314